Jdi na obsah Jdi na menu
 


noviny

 

Naděje Sparty Praha vyhrály v Kyjově turnaj přípravek

Stojící zleva: Martin Hlaváček, Adam Nenička, Marcel Sušánek, Tomáš Krist, Pavel Křížka, David Erlebach, Dominik Igaz, Matyáš Konečný. Zleva dole: Tomáš Bavlnka, Mikuláš Křešťák, Samuel Jung, Lukáš Varmuža, Karel Tomek, Martin Večeřa, Martin Stříž.

Stojící zleva: Martin Hlaváček, Adam Nenička, Marcel Sušánek, Tomáš Krist, Pavel Křížka, David Erlebach, Dominik Igaz, Matyáš Konečný. Zleva dole: Tomáš Bavlnka, Mikuláš Křešťák, Samuel Jung, Lukáš Varmuža, Karel Tomek, Martin Večeřa, Martin Stříž. Autor: DENÍK/Libor Kopl

dnes 09:54

Kyjov – Čtvrtý ročník fotbalového Champions cupu pro fotbalové naděje ročníku 2004, který se hrál O pohár starosty města Kyjova, vyhrály naděje pražské Sparty. Ty nasbíraly v sedmi zápasech plný počet bodů a s velkým náskokem zvítězily před druhým Zlínem a třetí Líšní.

 

Vzhledem k tomu, že všechny zápasy vykazovaly vysokou úroveň a utkání končila převážně těsným rozdílem, rozhodli se organizátoři kvalitně obsazeného klání nevyhlašovat na konci turnaje konečné pořadí. „Každé mužstvo získalo pohár a sladkosti pro každého hráče," uvedl asistent kyjovského trenéra Pavel Krist.

Turnaje přípravek se kromě domácího týmu FC Kyjov 1919, zúčastnili také naděje Sparty Praha, Zbrojovky Brno, Zlína, Slovácka, Líšně, Ratíškovic a Moravy.

„Vzhledem k vytrvalému dešti se turnaj přesunul z travnaté plochy stadionu do haly. Utkání se hrála systémem čtyř plus jedna, každý s každým. Protože se nemohly hrát zápasy na dvou hřištích současně, doba utkání byla zkrácena na dvanáct minut. Svoji úlohu výborně zvládli rozhodčí, kteří všechny duely rozhodovali ve dvojici," pronesl Krist.

Kyjov se v silné konkurenci neztratil. Domácí tým dokázal porazit Zbrojovku Brno, se suverénní Spartou Praha jen těsně prohrál 1:2. Za Kyjov turnaji čtyřikrát skóroval kapitán Martin Večeřa.

„Nadstandardně ale hrál celý tým. Výborně chytal gólman Marcel Sušánek, který byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje," řekl Krist. Toho překvapili hlavně mladíci Sparty, kteří hráli zcela jinak, než ostatní družstva.

„Za Spartu téměř každé utkání chytal jiný hráč, brankář se prezentoval spíše jako pátý hráč v poli. Při útoku se vysunoval až k půlící čáře. Naopak při bránění čekal jeden útočník na brejkové situace. Možná i díky této nevšední taktice Sparta neokusila za celý turnaj hořkost porážky," pravil Krist.

Ten ocenil i výkony ostatních družstev. „FKM Morava se představil jako snaživý tým. Jako jediný měl ve svém týmu děvčata, která se v soubojích vůbec neztratila. Další regionální tým, Baník Ratíškovice, potvrdil svou sílu z předchozích turnajů. Prezentoval se dobrou organizovanou hrou. Slovácko ukázalo svou tradiční kombinační kopanou, plnou přesných přihrávek a s rychlým pohybem hráčů," uvedl Krist. „Líšeň překvapila svými výbornými výsledky, poražena byla stejně jako hráči Zlína, pouze Spartou Praha. Zlín při derby se Slováckem dokázal získat cenné vítězství. Zbrojovka Brno podala kolektivní výkon na vysoké úrovni," doplnil hodnocení družstev Krist.

Nejlepším střelcem turnaje se stal mladý Gruzínec Luka Jatchviliami ze Sparty Praha, který dal v sedmi zápasech šest branek. Nejlepším útočníkem byl vyhlášen Petr Daňhel ze Zbrojovky Brno. Nejlepším obráncem se stal Lukáš Ambros z týmu 1. FC Slovácko. Nejlepším brankářem byl Marcel Sušánek z Kyjova.

„Musím říct, že turnaj byl výborně organizován. Bylo zajištěno občerstvení pro diváky, trenéři měli občerstvení ve VIP prostorech. Turnaj se obešel bez vážnějšího zranění, někteří hráči si odnesli jen malé odřeniny. Všichni zúčastnění se již těší na další ročník, který bude stejně kvalitně obsazen," řekl Krist.

CHAMPIONS CUP, 4. ročník

 

 

Nesyt cup vyhrála díky lepšímu skóre přípravka Kyjova

Hodonín – Polovina zaplněné tribuny fandila Kyjovu, druhá půlka přála Líšni. Vítěze Nesyt cupu, mezinárodního turnaje mladších přípravek, musel určit až závěrečný duel. Svěřenci kouče Radomíra Víška nakonec porazili tradičního brněnského soupeře 2:0 a připsali si druhé turnajové prvenství.

Autor:
Libor Kopl

Mladší přípravka Kyjova (v oranžovém) porazila v hodonínské sportovní hale TEZA i Baník Ratíškovice.
Mladší přípravka Kyjova (v oranžovém) porazila v hodonínské sportovní hale TEZA i Baník Ratíškovice.
Autor: DENÍK/Libor Kopl

Druhý skončil v domácím prostředí hodonínský Nesyt, který v pěti zápasech nasbíral stejně jako Kyjov třináct bodů. Kvůli horšímu skóre ovšem byla Netopilova parta zase stříbrná. Třetí skončili mladíci z Ratíškovic.

Mezinárodního turnaje mladších přípravek v halovém fotbale se v neděli zúčastnilo šest týmů. Hodonínsko reprezentovali kromě domácího Nesytu také Kyjov a Ratíškovice. Barvy sousedního Slovenska hájila Lokomotiva Trnava. Do Hodonína přijela také Lednice a Líšeň.

Roli favoritů od začátku potvrzovali Nesyt s Kyjovem, kteří se sice rozešli smírně, ale v dalších zápasech si připisovali už jenom vítězství. Zatímco svěřenci kouče Netopila se střelecky trápili a body brali hlavně za těsné výhry, mladí Kyjovjané dokázali zužitkovat většinu šancí a hlavně proti Lednici a Trnavě si s chutí zastříleli.

Kyjov nezastavily Ratíškovice, které přišly v derby o bod v poslední minutě, ani Líšeň. Ta dlouho držela bezbrankovou remízu, ale nakonec musela soupeři pogratulovat k vítězství.

„Vyhráli jsme druhý turnaj. Radovali jsme se v Líšni a teď v Hodoníně. Pocity jsou zase super. S kluky i rodiči jsem spokojený,“ řekl trenér Kyjova Radomír Víšek. Bývalý hráč Opavy a Drnovic znovu nezapomněl ani na pořadatele. „Do Hodonína jezdíme moc rádi. Všechno je tam na vysoké úrovni. Hlavně atmosféra je vždy skvělá,“ řekl Víšek.

Spokojený byl i Pavel Vacula. Kouč Ratíškovic se se svými svěřenci zúčastnil podobného turnaje vůbec poprvé. „Byla to pro nás první kvalitní prověrka. Kluci v silné konkurenci obstáli. Všechny zápasy byly naprosto vyrovnané. V některých zápasech nám možná chybělo více štěstí. Jinak turnaj byl perfektní. Klukům to v dalším fotbalovém růstu určitě pomůže,“ pravil trenér Baníku.

Ten měl k dispozici pouze šest hráčů a jednoho brankáře. „Nikdo nemocný není. Prostě více hráčů nemáme. Tým by potřeboval doplnit o další čtyři hráče. Je to škoda. Kvalita tam je. Zkusíme udělat nějaký nábor,“ řekl Vacula.

Čtvrtá skončila v neděli Líšeň. Brněnský tým sice získal stejně jako Ratíškovice sedm bodů. Za celkem z Hodonínska ovšem za ostal v počtu vstřelených branek. „Poslední utkání nás sice připravilo o medaile, ale s turnajem jsme spokojení. Atmosféra byla výborná. Znovu opakuji, škoda, že jsme nedosáhli alespoň na třetí místo,“ řekl kouč Líšně Dušan Gruber.

Mírné zklamání tak zavládlo pouze v domácím táboře. Mladým hráčům Nesytu opět chyběl k prvnímu místu maličký krůček.

„Kluci předvedli po vánoční přestávce velmi dobré výkony a jsem rád, že navázali na týmové úspěchy z minulého roku. Všechny jsem po turnaji za jejich nasazení, bojovnost a hru v defenzivě pochválil. Na druhé straně jsem je ale také upozornil, že je stále co zlepšovat a to hlavně v koncovce a střelbě na branku,“ uvedl trenér Nesytu Ladislav Netopil.

Toho potěšily i výkony okresních rivalů. „S Kyjovem a Ratíškovicemi plánujeme další spolupráci,“ řekl Netopil.

Ten nezapomněl ani tradiční partnery. „Poděkování patří také rodičům hráčů FC Nesyt, rozhodčím Igoru Zímovi a Josefu Čápkovi a partnerům turnaje OFS Hodonín, 1. FC Slovácko, Vinařství Prygl Starý Poddvorov a Stavební firmě Milan Matěj z Rohatce,“ dodal Netopil.

Nesyt cup 2012

Výsledky: FC Nesyt Hodonín – Ratíškovice 1:0, Lednice – Kyjov 0:7, Lokomotiva Trnava – SK Líšeň 0:1, FC Nesyt Hodonín – Kyjov 0:0, Líšeň – Ratíškovice 0:0, Lednice – Trnava 0:3, Nesyt Hodonín – Líšeň 1:0, Trnava – Kyjov 0:6, Ratíškovice – Lednice 12:1, Nesyt Hodonín – Trnava 2:0, Líšeň – Lednice 11:1, Kyjov – Ratíškovice 2:1, Nesyt Hodonín – Lednice 3:0, Ratíškovice – Trnava 2:1, Kyjov – Líšeň 2:0.

Celkové pořadí: 1. FC Kyjov 1919 (4 1 0 – 17:1 – 13 bodů), 2. FC Nesyt Hodonín (4 1 0 – 7:0 – 13 bodů), 3. FK Baník Ratíškovice (2 1 2 – 15:5 – 7 bodů), 4. SK Líšeň (2 1 2 – 12:4 – 7 bodů), 5. Lokomotiva Trnava (1 0 4 – 4:11 – 3 body), 6. Moravan Lednice (0 0 5 – 2:36 – 0 bodů).

Nejlepší hráč: Sebastian Papež (Nesyt Hodonín)
Nejlepší brankář: Denis Slovák (Nesyt Hodonín)
Nejlepší střelec: Vít Hoda (SK Líšeň) – 9 gólů
 
 
 
 
 
VÁNOČNÍ TURNAJ - SK LÍŠEŇ
 
 
 Kyjov si z Líšně odvezl prvenství
Hráči z Kyjova, fotbalová přípravka U8, se zúčastnili vánočního turnaje
v kopané v Líšni v sobotu 10. 12. Hned v prvním zápase jsme prohráli 0:1 s FC Nesytem Hodonín. Jednak díky kvalitnímu soupeři, jednak jsme si museli zvykat na míč ze sálové ko−
pané, se kterým se naši kluci setkali poprvé. Gól jsme dostali v posledních vteřinách utkání z volného přímého kopu, který se zahrával blízko naší branky.
Poté už následovala výsledková smršť. Líšeň A jsme porazili 3:1, Líšeň B 6:1,
Kohoutovice 4:0, Spartu Brno 1:0, Malacky 4:1.
Těmito výsledky jsme si zajistili první místo v turnaji, druhá skončila domácí SK Líšeň
a třetí FC Nesyt Hodonín. Naši kluci přehrávali ostatní mužstva hlavně dobrou kombinační
hrou a rychlým napadáním soupeře již na jeho polovině.
 To, že nám první místo patřilo zaslouženě, dokládají i turnajová ocenění.
Nejlepším hráčem turnaje byl organizátory zvolen Matyáš Konečný, nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Marcel Sušánek. Nejlepším střelecem našeho týmu byl Tomáš Krist
s osmi brankami, jedna branka mu chyběla na nejlepšího střelce turnaje z domácího týmu. Všem našim fotbalistům děkujeme za kvalitní předvedenou hru, za nádherné fotbalové zážitky a těšíme se na další utkání.
Pavel Krist 
 
p1040114.jpg
 Trenér Pavel Varmuža
 
 stojící hráči zleva:
Dominik Igaz, Martin Hlaváček,Adam Nenička,Tomáš Krist, Martin Večeřa
 
hráči sedící zleva:
Martin Stříž, Lukáš Varmuža,
Matyáš Konečný,

vleže brankář Marcel Sušánek.
 
 
 
 
 
Mezinárodní klání ovládly naděje FC Kyjov 1919,
druhý byl domácí výběr.
 
Autor:
Libor Kopl

V Brně se představilo osm týmů. Hrálo se systémem každý s každým.

V úvodním utkání na sebe narazili okresní rivalové. Nesyt nakonec porazil Kyjov 1:0. Hodonín zasadil svému soupeři rozhodující úder v posledních vteřinách zápasu, kdy se z trestného kopu prosadil přesnou střelou brankář Denis Slovák.Výsledky FC Kyjov 1919
: Kyjov – Nesyt Hodonín 0:1, Kyjov – SK Líšeň A 3:1 (Krist 2, Konečný), Kyjov – Líšeň B 6:1 (Krist 2, Stříž 2, Nenička, Konečný), Kyjov – Tatran Kohoutovice 4:0 (Krist 2, Konečný, Večeřa, Kyjov – Sparta Brno 1:0 (Varmuža), Kyjov – ČSFA Malacky 4:1 (Krist 2, Varmuža, Konečný)

Celkové pořadí: 1. FC Kyjov 1919, 2. SK Líšeň, 3. FC Nesyt Hodonín, 4. Sparta Brno, 5. ČSFA Malacky, 6. Tatran Kohoutovice, 7. SK Líšeň B.

Nejlepší brankář turnaje:   Marcel Sušánek (FC Kyjov 1919)
Nejlepší hráč turnaje:   Matyáš Konečný (FC Kyjov 1919)
Nejlepší střelec Kyjova:   Tomáš Krist (FC Kyjov 1919) – 8 branek
Nejlepší střelec turnaje:   Vít Hoda (SK Líšeň) - 9 branek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Domů České turnaje Přípravka Trnavy vyhrála mezinárodní turnaj Prygl Cup 2011
Banner

Mladší přípravka Trnavy vyhrála mezinárodní turnaj Prygl Cup 2011

V sobotu 9.4.2011 pořádal fotbalový klub FC NESYT Hodonín v hodonínské sportovní hale Teza mezinárodní  turnaj v kopané PRYGL CUP 2011 věkové kategorie U-7, kterého se účastnilo celkem deset Moravských a Slovenských družstev.

.
.
 
 

Hráči Nesytu nejprve zdolali v základní skupině FC Vracov po brankách Samuela Netopila a Sebastiana Papeže 2:0, poté remizovali s FK Arsenal Rožnov pod Radhoštěm 0:0. Dalším soupeřem jim byla Zbrojovka Brno. V tomto utkání se podařilo domácím hned v úvodu vstřelit Papežem důležitou branku, která se nakonec stala i brankou vítěznou. V posledním utkání ve skupině opět dostali prostor všichni hráči a tak souboj s FK Lokomotiva Trnava skončil sice prohrou 0:3, ale trenéři Vlčáků z Nesytu v čele s Ladislavem Netopilem dokázal ušetřit tolik potřebné síly do následujících bojů o medaile.

V semifinále čekal na domácí regionální rival FC Kyjov 1919. Po tomto naprosto vyrovnaném klání se oba týmy rozešli po základní hrací době bez branek a tak přišli na řadu pokutové kopy. V nervy drásajícím závěru postoupili nakonec do finále hodonínští fotbalisté jejichž rozhodující branku vstřelil Jan Ochodnický. Velkou oporou byl nejen v tomto souboji brankář Denis Slovák, který se poté stal po zásluze i nejlepším brankářem turnaje.

Velké finále tak bylo před  zaplněnou sportovní halou opakováním souboje ze skupiny, v němž se proti domácím postavili fotbalisté ze slovenské Trnavy. Do poloviny utkání se v bouřlivé atmosféře  po šancích na obou stranách hrála vyrovnaná partie, ovšem poté se prosadil za hosty nejlepší střelec turnaje Tomáš Šarmír a třemi góly dovedl svůj tým ke konečné výhře 4:0.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen David Spurný z FC Kyjov 1919


Konečné pořadí turnaje:
1.  FK Lokomotíva Trnava
2.  FC Nesyt Hodonín
3.  FC Kyjov 1919
4.  SK Líšeň
5.  FC Zbrojovka Brno
6.  FK Arsenal Rožnov pod Radhoštěm
7.  ŠK Juventus Žilina
8.  FC Svratka Brno
9.  TJ Tatran kohoutovice
10.  FC Vracov
 

 
 
 

Kyjovské fotbalové naděje prohrály duel o bronz

Nejmenší fotbalisté Kyjova na Slovensku ostudu rozhodně neudělali.

 

14.5.2010 08:27

Malé Leváre – Na neoblíbeném čtvrtém místě skončili nejmenší fotbalisté Kyjova na mezinárodním turnaji mládeže ČSFA CUP 2010. Devátý ročník se konal v sobotu 8. května v Malých Levárech poblíž Malacek.

 

Zúčastnili se ho i nejmenší kyjovští fotbalisté, kteří mají většinou v kolonce narození uveden rok 2004. Kyjov na úvod turnaje porazil po výborném výkonu brněnskou Líšeň 2:1. Pak Kyjovští prohráli s Podunajskými Biskupicemi 0:4 a s Rakvicemi 0:5. V boji o konečné třetí místo podlehli po boji Malackám 2:4.
„Turnaj proběhl za krásného počasí, ve výborné atmosféře a nejmenším fotbalistům se moc líbil,“ uvedl trenér Kyjova Dušan Něnička.

„Rádi mezi sebou také uvítají další zájemce o nejpopulárnější sport. Tréninky se konají v Kyjově na stadionu v pondělí od 16.30 a ve čtvrtek od 16.00,“ pozval kluky Něnička.

Autor: Libor Kopl

 
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rare Old Indian Plant Resets Blood Pressure

(AClielindy, 31. 7. 2018 4:43)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-naturel-pour-femme-jeune/

uaa

(ui, 9. 4. 2015 13:55)

uiuaauiuaa